Dijital Baskı Nişantaşı - Şişli

Dijital Baskı Nişantaşı


Dijital baskı Merkezimiz Şişli ilçesi Mecidiyeköy mahallesinde olup Nişantaşı bölgesine dijital baskı hizmeti vermektedir.

Dijital Baskı Hizmetlerimiz


Poster Baskı, Folyo Baskı, Branda - Vinil baskı, One Way Vision, Folyo Kesim - Harf Kesim, Roll Up Banner, roll up stand, örümcek stand, ttatırma standı, duratrans baskı hizmeti vermekteyiz.

Dijital baskı uygulamaları farklı alanlarda tercih edilen bir sistemdir. Bu alanlardan biri de afiş uygulamalarıdır. Dijital baskı ile yapılan afişler, afiş ve poster hazırlamanın pratik ve hızlı bir yöntemi olarak görülmektedir. Beğendiğiniz bir filmin afişini ya da sevdiğiniz bir aktristin posterin veyahut da sevdiğiniz bir insanın büyük ebatlarda fotoğrafını dilediğiniz boyutlarda iç mekan dijital baskı makineleri ile bastırarak duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Dijital baskı Nişantaşı hizmeti kapsamında yeni ürünlerinizin dijital baskı posterlerini yaptırarak bayilerinizin ve iş yerlerinizin duvarlarında tanıtım yapabileceksiniz. Fotoğraf baskısı, film afişleri, ürün tanıtımları ya da poster baskıları için en uygun alternatif olarak belirtilmektedir. Ayrıca bu uygulamanın avantajları da önemli detaylardan biridir.
Söz konusu olan dijital baskı afiş uygulamasının sağladığı avantajlardan biri, adet kısıtlamasının olmadığıdır. Yani ister 1 tane isterseniz de 1000 tane hiç fark etmeyecektir. Sunduğu avantajların en ilgi çeken yönü ise hızlı ve pratik olmasıdır. Kısa zaman içerisinde dijital baskı uygulamanız hazırlanmaktadır. Ayrıca boyut sınırlaması da bulunmamaktadır. Dilediğiniz boyutlarda dijital baskı uygulaması, dijital baskı makineleri ölçüleri kapsamında hazırlanmaktadır. Dijital baskı Nişantaşı hizmeti doğrultusunda afiş ve brandalar da yapılmaktadır. Dijital baskı ile yapılmış branda afişler kampanyalarınızı, ilanlarınızı, duyurularınızı ve ürün tanıtımlarınızı hedef kitlenize en kısa yöntemden ulaştırmanızı sağlayan dikkat çekici ve uygun fiyatlı bir yöntem olarak tanımlanır.
Dış mekan dijital baskı makineleri ile dijital baskı brandasının üzerine yapılan baskılar dış mekan şartlarından minimum bir şekilde etkilenmektedir. Ayrıca uzun süre dayanıklılık sağlanmaktadır. Peki, bu uygulamanın genel kullanım alanları nelerdir? Dijital baskı Nişantaşı hizmeti kapsamında tercih edilen branda afişler en çok emlak ofislerinde kullanılmaktadır. Yani satılık ve kiralık daire afişleri asmak için tercih edilir. İnşaat firmalarında daire afişleri, market ve mağazalarda kampanya ya da ürün tanıtımı afişleri, belediyelerin duyuru afişleri, siyasi partilerin seçim kampanyaları afişleri ve daha pek çok alanda bu uygulama tercih edilmektedir. Bu gibi alanların yanı sıra genel itibariyle branda afişler, ilan ya da duyuru gibi ihtiyaçlar için tercih edilmektedir.

Dijital Baskı Şişli

Firmamız 2008 yılından beri Şişli ilçesi Mecidiyeköy mahallesinde dijital baskı, branda, folyo, duratrans, roll up banner araç kaplama hizmeti vermektedir.

Detaylı Bilgi

Branda Baskı

Branda veya vinil, çeşitli gramajlarda baskı yapılarak, dış cephe giydirme, tabela üzerinde, seçim afişlerinde ve benzeri alanlarda kullanılır.

Detaylı Bilgi

Folyo Baskı

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uyglama yapılır.

Detaylı Bilgi