Roll Up Banner - Roll Up Stand

Roll Up Bannerlar kolay kurulum özelliği ve rahat taşınabilir olmasından dolayı dünyada en fazla tercih edilen reklam ve tanıtım ürünüdür. Makaralı bir mekanizmaya sahiptir. Alüminyum kasalı ve kendinden ayaklıdır. Kolayca kurabilir ve toplayabilirsiniz. Yer kaplamadığı için her alanda rahatça kullanabilirsiniz. Roll Up baskısı avrupa vinil üzerine yapılır ve üstündeki baskı değiştirilebilir.

Roll Up Banner 80x200cm

Fiyatı: 180 TL+KDV

Detaylı Bilgi

Roll Up Banner 85x200cm

Fiyatı: 180 TL+KDV

Detaylı Bilgi

Roll Up Banner 100x200cm

Fiyatı: 275 TL+KDV

Detaylı Bilgi

Roll Up Banner 120x200cm

Fiyatı: 350 TL+KDV

Detaylı Bilgi

Roll Up Banner 150x200cm

Fiyatı: 420 TL+KDV

Detaylı Bilgi

Roll Up Banner Çift Taraflı

Fiyatı: 450 TL+KDV

Detaylı Bilgi

Roll Up Banner Özellikleri

Ebat: 85cm X 200cm
Malzeme: Alüminyum profil, çelik ayak
Ağırlık: 2,45 kg
Görsel: 1 adet
Baskı Malzemesi: Avrupa Branda
Baskı Ebatları: 85 cm X 200 cm
Taşıma Şekli: Roll-Up ile beraber verilen çanta taşıma çantasıdır.
Çanta Ebatları: 10 cm X 10 cm X 90 cm

85x200 Roll Up Banner Branda baskılı: 180 TL+KDV

85x200 Roll Up Banner İç Mekan baskılı: 220 TL+KDV


Roll up Standlar kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen görsel standlardan biridir.

Roll up stand baskıları özel roll up kağıdı veya avrupa brandaya yapılır. Isteğe bağlı olarak laminasyon atılabilir. Kullanılan Malzemeye ve roll up ölçülerine bağlı olarak  fiyatlar değişebilir.

Rollup banner kasası aliminyudur ve kendinden ayaklıdır. Roll up baskısı yapıldıktan sonra basılan malzeme mekanizmaya takılmaktadır.

Roll up stand makaralı bir mekanizmaya sahiptir ve rahatça açılıp kapanabilir.

Kendi taşıma çantası vardır.

Hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tanıtabileceğiniz birçok reklam ürünü bulunuyor. Bu reklam ürünlerinden, size uygun olanını kullanarak işinizi müşterilerinize daha kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz. Reklam ürünü seçiminde, mekanın boyutları ve tasarımı ön plana çıkıyor. Seçilecek ürünün nasıl bir ürün olacağına karar vermeden önce, mekanın ölçülerini göz önünde bulundurmakta fayda var. Tercih edebileceğiniz portatif reklam ürünleri de mevcut. Bu ürünler arasında en çok ön plana çıkan ürün Roll Up Banner oluyor. Roll Up Banner, taşıması kolay, çok fazla yer kaplamayan ve oldukça portatif olması nedeniyle, iç mekanlarda kullanılan reklam ürünleri arasında oldukça tercih ediliyor. Kullanılmak istendiği zaman açılan ve işi bittiği zaman kapatılarak bir köşeye kaldırabileceğiniz bir ürün olması nedeniyle dar alanlar için ideal bir çözüm sunuyor.

Roll Up Banner, geniş bir kullanım alanı sunduğu için, aklınıza gelebilecek her türlü reklam işlerinizde tercih edebilirsiniz. Pratik kullanımı nedeniyle oldukça çok tercih edilen bir reklam ürünüdür. Gövdesinde bulunan mekanizma, işi bittiği zaman görseli içeriye doğru çeker. Bu sayede Roll Up Banner'ı bir çekmeceye bile rahatlıkla kaldırabilirsiniz. Az yer kaplaması ve hızlı bir çözüm sunması da birçok kişinin tercih etmesine neden olmaktadır. Kullanılmak istendiği zaman, yukarıya doğru çekilerek görsel açılır ve arkasında bulunan boruya sabitlenerek kullanıma hazır hale getirilir. Bir diğer avantajı ise, içerisinde bulunan görseli istediğiniz zaman rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Farklı farklı görsellerle, farklı zamanlarda yardımınıza koşacaktır.

Roll Up Banner için hazırlanan görsellerin yüksek kalitede olması önemlidir. Ayrıca içerisinde ki görseli katlayan bir ürün olduğu için, tercih edilecek görselin malzemesi de önemlidir. Sürekli katlanmaya maruz kalması sonucu görselde yıpranmalar oluşabilir. Buna engel olmak için mutlaka kaliteli malzemelerle yapılmış görseller tercih edilmelidir.

Roll Up Banner Baskısı

Firmamızda Roll up bannerler Hp Latex L25500 makinalarda iç mekan olarak basılmaktadır. Hp Latex makinanın diğer dijital baskı makinalardan farkı boyada iç mekanda 3 yıl solmama garantisi vardır.

Roll Up Baskıları kendi özel malzemesine yapılmaktadır.

Roll Banner – Roll up Stand baskı ölçüleri

Baskı alanı 85x200 cm ve 80 x200 cm dir.

Roll up Banner Kullanım Alanları

Roll up Standlar Fuar alanları, kongre markezleri, Mağazalar, showroomlar, toplantı salonları, alışveriş merkezleri, merketler, ürün stanları vb. yerlerde kullanılır.
Gövdesi aliminyumdan oluşan roll up bannerlar üzerine avrupa vinil veya pvc baskı uygulanarak kullanılır. PVC malzemelere isteğe bağlı olarak mat yada parlak laminasyon atılabilir.
Roll Up Banner Ölçüleri için tıklayınız
Roll Up Banner Fiyatları için tıklayınız