Dijital Baskı Kağıthane


Şişli ilçesinde bulunan dijital baskı merkezimiz Kağıthane ilçesine dijital baskı, folyo baskı, poster baskı, branda-vinil baskı, roll up banner hizmeti vermektedir.


HİZMETLERİMİZ

 • - İç Mekan Dijital Baskı
 • - Dış Mekan Dijital Baskı
 • - Poster Baskı
 • - Folyo Baskı
 • - Vinil Baskı
 • - Roll Up Banner
 • - Renki Fotokopi, Renkli çıkışlar, katalog, ilan, broşür, kartvizit, antetli kağıt, zarf, siyah beyaz fotokopi
 • - Ozalit - Plan Kopya
 • - Kişiye Özel Ürünler, canvas tablo, fotoblok tablo, takvim, kupa bardak, baskılı T-Shirt, fotobook, plastik kart, plaket
 • - One Way Vision Baskı
 • - Tabela Sistemleri, ışıklı ve ışıksız tabela, neon tabela, led ışıklı tabela, plexi tabela, paslanmaz kutu harf, vinil germe
 • - Vitrin Görselleri
 • - Fotoblok - dekota baskı ve sıvama görseller
 • - Duratrans baskı
 • - Örümcek ve Roll Up Stand
 • - Kırlangıç Bayrak
 • - Flama ve Bayrak Baskıları

Modern teknoloji son yıllarda oldukça gelişmiş olanaklara kavuşmakta her yeni buluş çok daha kaliteli ve çok daha etkili kullanım imkânları oluşturmaktadır. Özellikle gelişen yüksek kapasiteli cihazlar reklamcılık alanında yeni bir alan oluşturmuş, reklamcılığın pazarlamanın çok önemli bir kolu haline getirmektedir. Dijital baskı da reklamcılık açısından pratik, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler oluşturan çok kullanışlı bir alt kategori haline gelmiştir. Kullanılan teknikler sınırsız hayal gücü ile birleşerek çok başarılı çalışmalar oluşturulmakta, reklamı yapılan ürünün satış grafiği yükselen çizelgelerde seyretmektedir.

Kullanım alanlarında billboard, pano, afiş tabela gibi araçlarla sunulan dijital baskılar pazarlama alanında çok önemli bir yere sahiptir. Yüksek cirolar hedefleyen her işletme reklam alanında çok ciddi çalışmalar yapmalı, yapılan kaliteli işi geniş kitlelere duyurmak için etkili temalarla başarılı reklam ürünleri piyasaya sunulmalıdır. Kağıthane dijital baskı ihtiyacı hızla artan ilçelerden biri haline gelmiştir. Piyasadaki her afiş işletmenizi veya yaptığınız işi temsil edeceğinden tek başına başarılı bir pazarlama görevi görmelidir. Dijital baskılarda kullanılan boyalar solvent bazlıdır. Bu boyaların özelliği uzun süre kullanılabilirlik sağlamasıdır. Özellikle dış cephelerde kullanılan ürünlerde solma, yıpranma gibi olumsuzluklar bu ürünlere etki etmemektedir. Üzerinde kullanılan temalar ise resim, logo gibi tanıtım özelliği içeren simgeler kullanılmaktadır. Özellikle kullanılan dijital teknoloji ile bilgisayar ortamında yapılan tasarlamalar hayal gücünün sınırlarını zorlayabilmekte oluşan ürün ise kalitesi ve görselliği ile her alanda büyük ihtiyaçlar için ideal seçenek olmaktadır.

Günümüzde dijital baskı artık her üründe kullanılabilen hale gelm
iş durumda reklam yapmak için afiş ve panolara bağlı kalınmamaktadır. Arabaların üzerlerinden, evlerin duvarlarına kadar pek çok alanda farklı temalarla etkileyici sunumlar kullanılmakta, verilmek istenen mesaj ve vurgulanan kalite farklı yerlerde kullanılarak ürün satışlarına direk etki etmektedir. Reklamcılık hafife alınmaması gereken bir konudur. Yapılan başarılı çalışmalar çok etkili sonuçlar vermekte vurgulamak istediğiniz fikir geniş kitlelerle çok daha etkileyici bir şekilde kullanılmış olmaktadır. Özellikle görsel reklamlar insanın aklında çok önemli yer etmekte, raflarda ki ürünlere tercih edilebilirlik sağlamaktadır. Kalite olarakta dijital kalite bu baskı türünde karşımıza çıkmakta canlı renkler, resimler ve simgelerle hazırlanan afiş en başarılı satış temsilciniz olarak piyasa da sizi ya da firmanızı temsil edebilmektedir.
Dijital baskı Kağıthane olarak poster, folyo, branda ve vinil baskı, rol lup banner, rol lup baskı, örümcek stand, one way vision baskı, araç kaplama hizmeti vermekteyiz.1. ÇAĞLAYAN 2. ÇELİKTEPE 3. EMNİYET EVLERİ 4. GÜLTEPE 5. GÜRSEL 6. HAMİDİYE 7. HARMANTEPE 8. HÜRRİYET 9. MEHMET AKİF ERSOY 10. MERKEZ 11. NURTEPE 12. ORTABAYIR 13. SANAYİ 14. SEYRANTEPE 15. ŞİRİNTEPE 16. TALATPAŞA 17. TELSİZLER 18. YAHYA KEMAL 19. YEŞİLCE MAHALLESİ.

Dijital Baskı Levent

Merkezi şişli mecidiyeköy mahallesinde bulunan dijital baskı merkezimiz, levent, etiler, ulus, maslak mahallelerine de hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi

Branda Baskı

Branda veya vinil, çeşitli gramajlarda baskı yapılarak, dış cephe giydirme, tabela üzerinde, seçim afişlerinde ve benzeri alanlarda kullanılır.

Detaylı Bilgi

Folyo Baskı

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uyglama yapılır.

Detaylı Bilgi