Dijital Baskı Beyoğlu


Şişli Merkezde bulunan Avrasya Dijital baskı Beyoğlu ilçesine de dijital baskı, folyo baskı, poster baskı, branda-vinil baskı, roll up banner hizmeti vermektedir.


HİZMETLERİMİZ

 • - İç Mekan Dijital Baskı
 • - Dış Mekan Dijital Baskı
 • - Poster Baskı
 • - Folyo Baskı
 • - Vinil Baskı
 • - Roll Up Banner
 • - Renki Fotokopi, Renkli çıkışlar, katalog, ilan, broşür, kartvizit, antetli kağıt, zarf, siyah beyaz fotokopi
 • - Ozalit - Plan Kopya
 • - Kişiye Özel Ürünler, canvas tablo, fotoblok tablo, takvim, kupa bardak, baskılı T-Shirt, fotobook, plastik kart, plaket
 • - One Way Vision Baskı
 • - Tabela Sistemleri, ışıklı ve ışıksız tabela, neon tabela, led ışıklı tabela, plexi tabela, paslanmaz kutu harf, vinil germe
 • - Vitrin Görselleri
 • - Fotoblok - dekota baskı ve sıvama görseller
 • - Duratrans baskı
 • - Örümcek ve Roll Up Stand
 • - Kırlangıç Bayrak
 • - Flama ve Bayrak Baskıları

Sanal ortamlar hayatımıza kalite ve konfor getirmekte pek çok alanda sunulan kolaylıklar sayesinde başarılı sonuçlara çok daha pratik yollarla ulaşabilmektedir. Reklamcılık ise günümüzde her ölçekteki işletmeler için büyük önem taşıyan faaliyet alanları oluşturmaktadır. Dijital baskı şişli şubemizde firmanızı başarıya ulaştırabilecek pek çok seçenek bulunmakta, kaliteli ve etkili temalarla piyasada çok etkili şekilde temsil edilebilmenizi sağlamaktadır. Başarılı ve yüksek cirolar elde edebilmek için kaliteli iş gücünüze ihtiyacınız olmakta aynı zamanda da etkili pazarlama imkânları da ile bu oluşturulan başarılı hizmetler ya da ürünler geniş kitlelere duyurulabilmelidir.
            Cephe giydirmelerinde farklı teknikler kullanılarak isterseniz yaptırdığınız reklam panoları dışarısının görülmesine engel olmamakta isterseniz dış cepheyi koruyacak delikli yapıları ile reklamın yanında koruma işlevi bulunan seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Panolar, billboardlar, afişler işletmenizin hizmetlerini ya da ürünlerini en iyi tanıtacak şekilde düzenlendiğinde yaptığınız kaliteyi geniş kitlelerle paylaşma imkânı bulabileceksiniz. Dijital baskı beyoğlu firmamız kaliteli ürün seçenekleri ile başarı grafiğinizin oluşmasında en büyük yardımcınız olarak hizmetler verecektir. Araçlar giydirmelerinde de etkili temalarla harika işler ortaya çıkabilmekte verilmek istenen mesaj çok net bir şekilde sadece bir bölgeye değil, aracın ulaştığı her noktaya ulaşabilecektir. Rekabetin çok büyük çekişmeler oluşturduğu günümüz piyasasında öne geçmek için kullanılan reklamlar en etkili silah olarak kullanılmaktadır. Yapılan işin kalitesi bu alanda çok önemli olmakta canlı renkler, kullanılan temaların vermek istediği düşünceyi etkili şekilde sunabilmesi için önemli bir etken olurken özellikle resim baskı kullanmak istediğinizde küçük pikselli resimlerin büyük boyutlarda görüntüsünün bozulacağından piksel büyüklüğü de dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır. Verilmek istenen mesajın kitlelerde etki uyandırması için çalışmaların kaliteli ve sorunsuz olması çok önemlidir.
            Dijital baskı beyoğlu firmamızda ister iç mekânlar için kullanılacak baskılarda ister dış mekânlarda kullanılacak baskılarda kaliteli baskılar oluşturarak memnuniyetiniz odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Reklamı yapılacak ürünlerin dijital ortamda hazırlanırken kullanılacağı büyüklüğe göre şekiller oluşturulmalı, baskı işleminden sonra kopyalar oluşturulmadan kontrol edilmeli çalışmanın artıları eksileri gözden geçirilmelidir. Dijital baskı çalışmalarımızla kaliteli hizmetlerimiz sayesinde istediğiniz alanda kullanacağınız reklam afişleri ciro miktarınızı artıran en önemli yatırımınız olacaktır.
Dijital baskı merkezi olarak Beyoğlu, taksim  ve çevresine verdiğimiz hizmetler; poster baskı, rol lup banner, folyo baskı, branda ve vinil baskılar, one way vision baskı, araç giydirme, her türlü iç mekan ve dış mekan dijital baskı hizmeti vermekteyiz.

Dijital Baskı Beşiktaş

Merkezi Mecidiyeköy'de bulunan firmamız Beşiktaş ilçesine dijital baskı, folyo baskı, poster baskı, branda-vinil baskı, roll up banner hizmeti vermektedir.

Detaylı Bilgi

Poster Baskı

İç Mekan Dijital Baskı tekniğiyle basılan poster ve afişer, Sergiler, Tablolar, Avm ler, Mağaza İçleri, Mağaza Vitrinleri ve benzeri alanlarda kullanılır.

Detaylı Bilgi

Folyo Baskı

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uyglama yapılır.

Detaylı Bilgi