Avrasya Dijital Baskı Merkezi

Günümüz iş dünyasının yoğun rekabet ortamında firmaların rakipleri karşısında farklılık oluşturabilmeleri için olmazsa olmazların başında reklam ve tanıtım hizmetleri gelmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar bu anlayışın bilinciyle ve müşterilerin görsel tasarımlara verdiği önemin farkında olarak çalışmalarına yön vermektedir.

Dijital Baskı firmaların farkındalık oluşturmaları için iç mekan ve dış mekanda görsellerin sergilenerek daha fazla insana ulaşmasını ve ürün ve firmanızın tanıtımını sağlar.

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışına önem veren, etik değerleri olan sosyal sorumluluk sahibi bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerin ve çalışanların reklam tanıtım hizmetleri konusunda mevcut ihtiyaçlarını ve ileride doğabilecek beklentilerini dikkate alarak tüm taraflara azami memnuniyet sağlamaktır.

Ortak değerlerimiz

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerin beklentilerine uygun ürün ve hizmetleri, ihtiyaç duyulan zamanda ve mekanda sunmak.

Ürün ve hizmetlerimizi kalite standartlarına uygun olarak sunmak.

Ürün ve hizmetlerimizi verimli, karlı, rekabet edilebilir fiyatlarda sunmak.

Çalışanların ve müşterilerin önerilerini dikkate almak.


Poster Baskı

İç Mekan Dijital Baskı tekniğiyle basılan poster ve afişer, Sergiler, Tablolar, Avm ler, Mağaza İçleri, Mağaza Vitrinleri ve benzeri alanlarda kullanılır.

Detaylı Bilgi

Branda Baskı

Branda veya vinil, çeşitli gramajlarda baskı yapılarak, dış cephe giydirme, tabela üzerinde, seçim afişlerinde ve benzeri alanlarda kullanılır.

Detaylı Bilgi

Folyo Baskı

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uyglama yapılır.

Detaylı Bilgi