Dijital Baskı İstanbul


Lazer ve mürekkep püskürtme gibi modern baskı yöntemleri dijital baskı olarak bilinir. Dijital baskıda bilgisayarda hazırlanan görsel çalışmaları direk olarak  jpeg, tiff, pdf gibi formatlarda bilgisayardan yazıcıya gönderilir. Bu yöntem ofset baskıda kullanılan baskı levhası ihtiyacını ortadan kaldırır.


Dijital Baskının Avantajları


* Geleneksel baskı yöntemi ile basma imkanınz olmayan büyük ebatlı görsel baskı alma imkanı
* Çalışmaları bilgisayardan direk olarak yazıcıya gönderme imkanı
* Geleneksel baskı yöntemine göre az adetli işlerde  çok daha hızlı sonuç  alma
* Az adetli baskılarda düşük maliyet
* Yağmur, Soğuk, Sıcak gibi hava koşullarına dayanıklık


Kullanım Alanları
Dijital Baskı Folyo, Poster Kağıdı, Branda, One way vision ve bez gibi malzemelere basılarak iç mekan, dış mekan, araç kaplama, cephe giydirme, dekota sıvama, camlara, tabelalarda, tablolarda, vb. alanlarda düz zeminlere uygulanır.


Dijital Baskı Makinaları

dijital baskı makinalarında 2 temel sistam vardır.
içmekan (İndoor) dijital baskı makinalarında daha kaliteli sonuçlar alırsınız. ancak bununla birlikte iç mekan baskıların maliyetleri yüksektir, çabuk deforme olur ve yavaştır.
Dış mekan (Ourdoor) dijital baskı makinaları baskı kalitesi daha düşük olmakla birlikte baskı maliyetleri çok daha düşüktür, hava koşullarına dayanıklıdır ve çok daha hızlıdır.


Hp Latex Ekosovent


Hp Latex ekosolvent teknolojisi ile iç mekan ve dış mekan baskılarınızı aynı makinede, düşük maliyetli, dayanıklı ve hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Solventin sağılığa verdiği zarar latex ekosolvent sistem ile minimize edilmiştir.
Solvent boyadaki ağır boya kokusu hp Latex ekosolvent sistemde yoktur.
Kullanımı dış mekan makinalara göre çok daha kolaydır.
hp latex ekosolvent makinalarda poster kağıtlarının yanısıra Folyo, branda, kanvas, kumaş gibi çeşitli malzemelere baskı yapabilirsiniz.
Hp Latex Ekosolvent Makinada alınan baskılar iç mekanda 5 yıl dış mekanda 3 yıla kadar dayanıklıdır.


Dijital Baskı Fiyatları


Dijital baskı fiyatları iç mekan ve dış mekan baskılarda farketmekle birlikte makinadan makinaya da çok farkeder. İç mekan dijital baskı fiyatları 13 $ dan başlar 20 dolara kadar çıkabilir. Dış mekan dijital baskı fiyatları basılan makine ve malzemeye göre değişkenlik gösterir. ancak ortalama 6$dan başlar makina ve malzemeye göre 15$ a kadar çıkabilir.


Dijital Baskı İstanbul


İstanbulun bütün ilçelerine ve tüm Türkiye ye dijital baskı ve uygulama hizmeti vermekteyiz

Dijital baskı istanbul, dijital baskı anadolu yakası, dijital baskı avrupa yakası, levent, osmanbey, maslak, şişli, beşiktaş, sarıyer, seyrantepe, kağıthane, mecidiyeköy, beyoğlu, eyüp, fatih, eminönü, bakırköy, gayrettepe, fulya, ortaklar, çeliktepe, gültepe, fulya, etiler, esenler, üsküdar. kadıköy, bağcılar, bahçelievler, bayrampaşa, avcılar, beykoz.

Dijital Baskı Şişli

Firmamız 2008 yılından beri Şişli ilçesi Mecidiyeköy mahallesinde dijital baskı, branda, folyo, duratrans, roll up banner araç kaplama hizmeti vermektedir.

Detaylı Bilgi

Dijital Baskı Beyoğlu

Şişli Merkezde bulunan Avrasya Dijital baskı Beyoğlu ilçesine de dijital baskı, folyo baskı, poster baskı, branda-vinil baskı, roll up banner hizmeti vermektedir.

Detaylı Bilgi

Dijital Baskı Beşiktaş

Merkezi Mecidiyeköy'de bulunan firmamız Beşiktaş ilçesine dijital baskı, folyo baskı, poster baskı, branda-vinil baskı, roll up banner hizmeti vermektedir.

Detaylı Bilgi