Matbaa Baskı Hizmetleri Şişli - Mecidiyeköy

Siz değerli müşterilerimize ekonomik, hızlı, kaliteli dijital baskı matbaa hizmeti sunuyoruz.Türkiyenin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Broşür - El İlanı

Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan broşürler hedef kitlenizin indirimlerinizden, yeni ürünlerinizden haberdar olmasını sağlayabilecek bir pazarlama aracıdır.

Detaylı Bilgi

Afiş - Poster Baskı

Hazırlamış olduğunuz bir tasarım yada fotoğrafı yüksek çözünürlükte ve istenilen ebatta mat yada parlak kuşe kağıda matbaa ve dijital baskı yapılır.

Detaylı Bilgi

Kartvizit Baskı

Kartvizitler istenilen kağıda laminasyonlu yada laminasyonsuz olarak adet bigisine göre matbaa veya dijital baskı olarak hazırlanır.

Detaylı Bilgi

Antetli Kağıt Baskı

Firmaların kurumsal yazışmalarında kullamak için A4 ebadında 1. hamur kağıda firma logosunun ve iletişim bilgilerinin bulunduğu baskı çeşididir.

Detaylı Bilgi

Diplomat Zarf Baskı

Firmaların fatura ve makbuzlarını müşterilerine göndermek için kullandıkları buklet yada diplomat zarf olarak bilinen 110 gr. 1. hamur zarflardır.

Detaylı Bilgi

Cepli Dosya Baskı

Kurumsal sunumlar için kullanılan cepli dosyalar 350 gr kuşe kağıda adet bilgisine göre dijital baskı veya matbaa olarak hazırlanır.

Detaylı Bilgi

Bloknot

A4, A5veya özel ebatlarda tutkallı, perferajlı, spiralli cilt olmak üzere her türlü bloknot siparişiniz kaliteli ve uygun fiyata hazırlanır.

Detaylı Bilgi

Etiket - Sticker Baskı

Standart etiket, karton etiket ve rulo etiket siparişleriniz istediğiniz ebatlarda ve adette uygun fiyata ve zamanında hazırlanır.

Detaylı Bilgi

Düğün Davetiyesi

Koza Davetiye, ela elite davetiye, ebru davetiye, inka davetiye, orkide davetiye ve kişiye özek davetiye çeşitleri şişli mecidiyeköy adresimizde.

Detaylı Bilgi

Katalog Baskı

Katalog tasarımlarınız müşterinin isteği doğrultusunda sayfa sayısı ve ebda göre matbaa veya dijital baskı tekniği ile hazırlanır.

Detaylı Bilgi

İnsert Baskı

İnsert tasarımlarınız müşterinin isteği doğrultusunda sayfa sayısı ve ebda göre matbaa veya dijital baskı tekniği ile hazırlanır.

Detaylı Bilgi

Karton Çanta

Müşterinin isteği doğrultusunda önceden hazrılanan tasarımlar için matbaa baskı tekniği ile karton çanta baskı imalatı yapıyoruz.

Detaylı Bilgi

Firmamız 2008 yılından beri Şişli ilçesi Mecidiyeköy mahallesinde kaliteli ve uygun fiyata Matbaa baskı hizmeti vermektedir.

Matbaa Hizmetlerimiz

 • Katalog Baskı
 • Broşür Baskı
 • Kartvizit Baskı
 • Fatura Baskı
 • İrsaliye Baskı
 • Tahsilat Makbuzu Baskı
 • El İlanı
 • Broşür Baskı
 • Poster - Afiş Baskı
 • Davetiye
 • Düğün Davetiyesi
 • Cepli Dosya
 • Bloknot
 • Klasör
 • Ajanda
 • Not Defteri
 • Etiket
 • İnsert Baskı
 • Zarf
 • Diplomat Zarf
 • Dergi
 • Matbaa Baskı Şişli, Mecidiyeköy, Levent, Etiler, Maslak, Beyoğlu, Sarıyer


  Ofset baskı, kalıp kullanılarak baskı yapılan bir baskı türüdür. Günümüzde dijital baskı dışında kullanılan bir başka basım türüdür. Ofset baskıda basılması istenilen imgeler için kalıplar kullanılır. Oluşturulan bu kalıplar, mürekkebi üzerinde tutar ve bu kalıp kağıda basılarak baskı işlemi gerçekleştirilir. Matbaa teknolojileri arasında en yeni baskı türüdür. Büyük basım işlerinde tercih edilmektedir. Her çıktı için farklı kalıp hazırlandığı için zahmetli bir baskı tekniğidir. Ancak günümüzde hala geçerliliğini sürdürmektedir. Büyük basım işlerinde tercih edilmesinde fayda vardır. Az kopya elde edilecek çıktılar için çok maliyetli olacağı için bu tür işlerde tercih edilmez. Çok fazla kopyası çıkarılacak olan kitap, gazete, takvim ve diğer ürünlerin basılmasında tercih edilir.
  Ofset baskı ince işçilik gerektiren bir baskı türüdür. Bu yüzden işinde uzman kişiler tarafından yapılması gereklidir. Binlerce lira ödeyerek bastıracağınız kitap, dergi ve diğer yayınların bir kalıp hatası yüzünden çöpe gitme riski vardır. Bu gibi risklerle karşılaşmamak için ofset baskı işlerinizi mutlaka uzman matbaacılara yaptırmanız gereklidir.
  Günümüz teknolojilerinde ofset baskı sistemleri birkaç farklı makinadan oluşmaktadır. Baskı yapılacak kalıbın hazırlanması için bir makine görev alır. Bu makinaların hepsi bir bilgisayara bağlıdır ve bilgisayar aracılığıyla yönetilmektedir. Kalıbı hazırlanan baskı imgeleri baskıya alınarak hızlı bir baskı işlemi sağlanır. Günümüzde kullanılan ofset baskı makinaları 8 renge kadar desteklemektedir. Baskı yapılmaya başlandığı anda, bilgisayar anlık okumalar yaparak, baskı sırasında meydana gelebilecek renk hatalarını ve diğer baskı hatalarını kontrol altında tutar. Herhangi bir hatayla karşılaşılması durumunda ise makine baskıyı durdurarak operatöre bilgi verir. Bu sayede baskı olabildiğince hatasız bir şekilde devam eder.
  Ofset baskı işlerinizde işinde deneyimli firmaları tercih edin. Bu size hem kalite hem de zaman açısından bir çok avantaj sağlayacaktır.

  İş hayatında ve gündelik hayatta birçok nedenden dolayı baskıya ihtiyaç duyarız. Her hangi bir dijital ortamın kağıda basılması gerekebilir. Bilgisayarınızda bulunan bir pdf, fotoğraf ya da bir projenin basılması gerekir. Bunların dışında kartvizit,fatura, antetli, katalog, insert, broşür, el ilanı, davetiye, poster gibi baskı ihtiyaçlarınızda olabilir. Yani aklınıza gelebilecek her alanda baskı yaptırma ihtiyacına gireriz. Günümüzde matbaa baskı çözümleri çok hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Eskiden günler süren baskılar, günümüz teknolojileri ile dakikalar içerisinde tamamlanabilmektedir. Matbaa baskıda kullanılan kağıt ve mürekkep en büyük faktörü oluşturmaktadır. Bu ürünlerin kalitesi, elde edilecek baskının kalitesini de doğrudan etkilemektedir. Şişli, Mecidiyeköy ve Levent'te hizmet veren firmamız, size en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

  Günlük yaşantınızda ihtiyacınız olan her türlü baskı işlemlerinizi firmamızda hızlı ve kaliteli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Kullanılan son teknoloji baskı sistemleri ile kısa sürede kaliteli sonuçlar elde ediyoruz. Reklam ürünleri, posterler, bayrak ve flamalar, roll up bannerlar, renkli fotokopi, plastik kart, folyo ve branda baskı, roll up banner gibi geniş ürün yelpazemizle, ihtiyacınız olan her türlü baskı işlerini güvenle yapıp teslim ediyoruz.