Kişiye Özel Baskılı Ürünler


Takvim, T-Shirt, kupa bardak, puzzle, fotobook, plaket, rozet, yaka kartı, plastik kart, saat baskısı yapılır.

Takvim Baskı

Tablo

T-Shirt Baskılı

Baskılı Kupa Bardak

Puzzle Baskı

Fotobook

Plaket

Rozet

Plastik Kart

Dijital baskı yapılarak elde edilen birçok farklı ürün çeşidi bulunuyor. Poster, okuma kağıtları ve broşürler dışında, dijital baskıyla kişiye özel bir çok üründe elde edilebiliyor. Çalışanlarınıza ya da özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu çok özel ürünlerle güzel hediyeler elde edebilirsiniz. Özellikle özel günlerde hediye olarak kullanılan bu ürünleri farklı amaçlarla da kullanabilirsiniz. Kişiye özel ürünler, sizin belirlediğiniz bir fotoğrafın yada tasarımın t-shirt, takvim, puzzle gibi farklı ürünlerin üzerine basılmasıyla elde edilir. Bizim belirlediğimiz ürünlerin dışında aklınızda ki ürünü sizde belirtebilirsiniz. Ürünün baskıya uygun olması durumunda, belirlediğiniz ürünün üzerine de baskı yapılabilmektedir. Kişiye özel ürünlerde sınırlama yoktur. Hayal gücünüzün ulaşabildiği her ürün üzerine baskı yapılabilir.

Kişiye özel ürünler arasında en çok tercih edilenleri arasında t-shirt ve takvimler yer almaktadır. Belirlediğiniz bir fotoğrafı t-shirt üzerine bastırarak güzel bir hediye elde edersiniz. Baskı sadece o t-shirt için yapıldığından, t-shirt sadece o kişide bulunan özel bir ürün olacaktır. Aynı şekilde takvim, puzzle gibi ürünler üzerinede bu şekilde baskı yapılabilmektedir. Kişiye özel ürün baskılarında son derece kaliteli baskı malzemeleri kullanılmaktadır. Bu ürünlerin baskılarında latex baskı teknolojisinden yararlanılmaktadır. Çevreye ve doğaya zarar vermeyen bu baskı, kişiye özel ürünlerin kullanıcıya zarar vermemesi için tercih edilmektedir. Su bazlı boya kullanılan bu baskılarda kaliteli bir görüntü elde etmenin yanı sıra, kişiye zarar vermeyen bir ürün oluşturulması hedeflenmektedir.

Kişiye özel ürünler sadece bunlarla sınırlı değildir. T-shirt, takvim ve puzzle dışında firma çalışanları için yaka kartları, plaketler ve rozetlerde yapılmaktadır. Bu tür ürünlerin hepsi kişiye özel ürün kategorisinde incelenmektedir.

Poster Baskı

İç Mekan Dijital Baskı tekniğiyle basılan poster ve afişer, Sergiler, Tablolar, Avm ler, Mağaza İçleri, Mağaza Vitrinleri ve benzeri alanlarda kullanılır.

Detaylı Bilgi

Renkli Fotokopi

Dijital baskı makinasında istenilen ebatta Renkli Fotokopi, siyah beyaz fotokopi, ciltleme, spiral cilt, selefon, çoklu baskı hizmetleri verilir.

Detaylı Bilgi

Fotoblok-Foreks Baskı

Fotoblok-Foreks Sıvamalı baskı Folyo'ya basılan görsellere daha sağlam ve kolay montaj imkanı sağlar. Aynı zamanda tablo olarakta kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi