Kanvas Tablo


Avrasya Dijital Baskı Merkezi olarak Kaliteli ve uygun fiyata kanvas tablo satış hizmeti vermekteyiz. Tek parça ve parçalı kanvas tablo olmak üzere tablo modellerimizden veya size özel tablo sipariş edebilirsiniz.
Şehir, doğa, osmanlı, dini temalı tablo çok çeşit bulunan tablo modellerimiz ile sizin için en doğru ve şık seçimi yapabilirsiniz. size özel kanvas tablo için yüksek çözünürlüklü reminizi gönderin tablonuzu hazırlayalım.
Kanvas Tablolar kanvas beze su bazlı ve eko solvent dijital baskı makinalarda yüksek çözünürlük olarak basılıp istediğiniz ölçüde ahşap çerçeveye gerilerek hazırlanır.


Ressamların, çıkardıkları büyük şaheserlerin duvardaki muhteşem görüntüsüdür. Ressamların, yağlı boya tablo yaparken kullandıkları tuval bezine, dijital baskı makineleri ile yapılan yüksek kaliteli baskı sonucunda elde edilen reprodüksiyona Kanvas tablo denir. Yalnız, bu tuvallerde önemli bir nokta vardır ki, bu resim yapılan bezin kalitesidir. yüksek pamuklu olması gerekir. Baskı yapılan resmin, uzun süre kalıcı olması ve görünümün güzel olması için gereklidir. Ressamların kullandığı bez özeldir, %100 pamuktur. Uzun ömürlüdür, boyayı içinde tutarak, canlılığına ve renk tonajına zarar vermez. Mekânda canlı bir görünüm sağlar.

Resim, kaliteli baskı olan özelliğini pamuk olan bezden almaktadır. Ne yazık ki piyasada, sentetik Kanvas tablo çok fazla bulunuyor. Dijital baskının gelişmesi ile rahat bir şekilde benzer tablolar yapılabiliyor.  Fakat ikisi kıyaslandığında, kalite ve görüntü bozukluğu hemen görülmektedir. Pamuk bez üzerine yapılan tablo, görüntüsü ile kalite ve sıklığını hemen belli eder. Ayrıca, zevkinize göre çerçeveli yada çerçevesiz alabilirsiniz. Evinizdeki mobilyaların renklerine göre, uygun bir çerçeve seçebilirsiniz.  Dilerseniz kendi fotoğrafınızı yaptırabilirsiniz. Dilerseniz dostunuzla yaşadığınız güzel bir günün ardından çektirdiğiniz bir fotoğrafını resmettirebilirsiniz. Anılarınızı duvarda ölümsüz olarak saklayabilir, her baktığınızda o güne dair önemli bir hatırayı gülümseyerek anımsayabilirsiniz. En sevdiğiniz dostunuza, anlamlı ve unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız, bundan daha güzeli olamaz. Sizi her zaman hatırlatacak zarif bir hediye olur. Duvarda şık ve anlamlı bir imzanız olmasını isterseniz, işte size şık bir imza hazır.

Duvarında çok güzel görünmesini istiyorsanız önemli detaylara dikkat etmelisiniz. Öncelikle, tablonun büyüklüğü ve mekânla arasındaki renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Mekâna uygun bükükte ve renkleri sırıtmayacak bir Kanvas tablo, mekânınıza ayrı bir hava katacaktır. Büyülü bir güzelliği bulunan ve anlamlı bir tablo, duvarınızda çok şık durur. Bu muhteşem tabloların ömrü yüz yıldır. Fakat bu kadar uzun ömürlü olabilmesi için bakımının da iyi yapılması gerekir. Yıllık olarak temiz ve nemli bir bezle silinmesi gerekir. Ayrıca, güneşe maruz kalmaması gerekir. Harika ve kalıcı bir ev hediyesi olabilir. Özel bir gün için, çok özel ve anlamlı bir hediyedir.


Parçalı Kanvas Tablo


Parçalı kanvas Tablolar standart ebatlarda olup bulunduğu mekana görsek bir zenginlik katar.

Dijital Baskı Şişli

Firmamız 2008 yılından beri Şişli ilçesi Mecidiyeköy mahallesinde dijital baskı, branda, folyo, duratrans, roll up banner araç kaplama hizmeti vermektedir.

Detaylı Bilgi

Branda Baskı

Branda veya vinil, çeşitli gramajlarda baskı yapılarak, dış cephe giydirme, tabela üzerinde, seçim afişlerinde ve benzeri alanlarda kullanılır.

Detaylı Bilgi

Folyo Baskı

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uyglama yapılır.

Detaylı Bilgi