Dijital Baskı Levent


Merkezi şişli mecidiyeköy mahallesinde bulunan dijital baskı merkezimiz, levent, etiler, ulus, maslak bölgelerine de hizmet vermektedir.


HİZMETLERİMİZ

 • - İç Mekan Dijital Baskı
 • - Dış Mekan Dijital Baskı
 • - Poster Baskı
 • - Folyo Baskı
 • - Vinil Baskı
 • - Roll Up Banner
 • - Renki Fotokopi, Renkli çıkışlar, katalog, ilan, broşür, kartvizit, antetli kağıt, zarf, siyah beyaz fotokopi
 • - Ozalit - Plan Kopya
 • - Kişiye Özel Ürünler, canvas tablo, fotoblok tablo, takvim, kupa bardak, baskılı T-Shirt, fotobook, plastik kart, plaket
 • - One Way Vision Baskı
 • - Tabela Sistemleri, ışıklı ve ışıksız tabela, neon tabela, led ışıklı tabela, plexi tabela, paslanmaz kutu harf, vinil germe
 • - Vitrin Görselleri
 • - Fotoblok - dekota baskı ve sıvama görseller
 • - Duratrans baskı
 • - Örümcek ve Roll Up Stand
 • - Kırlangıç Bayrak
 • - Flama ve Bayrak Baskıları

Günümüzde reklamcılık pazarlama sektörünün çok önemli bir kolu olarak görev yapmakta, yapılan başarılı işleri geniş kitlelere etkiyici şekilde duyurulmasını sağlayarak ciro hedeflerinin kısa süreler içerisinde tutturulmasını sağlamaktadır. Özellikle kullanılan teknikler son yıllarda çok daha başarılı ürünler ortaya koymakta, yapılan reklamlar çok daha etkileyici temalarla geniş halk kitlelerine ulaşabilmektedir. Dijital baskı da bu tekniklerden biri olarak kullanıldığı alanlarda hem dayanıklı, hem de çok kaliteli işler oluşturmaktadır. Kullanılan boyaların 15 yıl ömrü olmakta bu sayede kullanılan ürün uzun yıllar piyasada sizi temsil edebilmektedir.
            Elinizde çok kıymetli bir Hint kumaşı da olsa eğer piyasa da gerekli tanıtımı yapamamışsanız, elinizdeki ürün satışı olmayacaktır. Bu nedenle tanıtım kaliteli ürün ve ya hizmet üretmek kadar önemli olmaktadır. Dijital baskı levent bu alanda başarılı ürünler ortaya koyabilme adına çok özel teknikleri ile etkili temaları oluşturabilmekte ve araba giydirmelerinden billboardlara kadar her alanda yüksek temsil kabiliyeti oluşmaktadır. Geliştirilen baskı makineleri ile istenen büyüklüklerde afişler hazırlanabilmekte, istenilen mekânlarda çok etkili sunumlar oluşturabilmektedir. Özellikle yüksek renk kalitesi ve dijital ortamlarda tasarlanan temanın birebir panolara aktarılabilmesi ile çok başarılı işler ortaya çıkabilmektedir. Yapılan etkili sunumlar ürünlerin ya da hizmetlerin piyasa da çok etkili temsil edilmesini sağlamakta, başarılı satış grafikleri etkili kullanılan reklam ürünleri ile çok daha uzun süreler devam edebilecektir.
            Dijital baskı levent genel olarak bilgisayar ortamında hazırlanan reklam temalarının panolara aktarılması ile oluşmaktadır. Kullanılan geniş yüzeylerde oluşturulan basılar araba, bina giydirmelerinde de kullanılmakta reklam hayatımızın her alanında karşılaştığımız görsel pazarlamacılar olarak görev almakta ve aldıkları görevi de çok başarılı şekilde amacına ulaştırabilmektedirler. Baskı işleminde dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi olarak düşük piksellerde çekilen fotoğraflar büyüdükçe resim kaliteleri bozulacağından kullanılan resmin piksel boyutu dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. Bir ikinci dikkat edilmesi gereken özellik ise dijital baskı makineleri 4 renk üzerine baskı yapabildikleri için bilgisayarda hazırlanan temanın renklerine dikkat edilmesi gereklidir. Dikkat edilecek bu hususlarla çok başarılı işler ortaya çıkabilecek, yaptığınız tanıtım amacına çok daha kısa zaman dilimlerleri içerisinde ulaşabilecektir.
Dijital baskı levent olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları şunlardır; Poster baskı,folyo baskı, branda ve vinil baskı, rol lup banner, rol lup baskı, one way vision baskı, örümcek stand, fotoblok baskı.

Dijital Baskı Etiler

Avrasya reklam olarak etiler mahallesine dijital baskı hizmeti vermekteyiz. Folyo baskı, poster baskı, branda baskı, roll up banner hizmetlerimizden bazılarıdır.

Detaylı Bilgi

Branda Baskı

Branda veya vinil, çeşitli gramajlarda baskı yapılarak, dış cephe giydirme, tabela üzerinde, seçim afişlerinde ve benzeri alanlarda kullanılır.

Detaylı Bilgi

Folyo Baskı

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uyglama yapılır.

Detaylı Bilgi