Araç kaplama - Araç Giydirme - Cast Folyo


Özellikle pazarlama sektörü imza niteliğinde kullandıkları araçları reklamları ile dijital baskılarla giydirmekte, gittiğiniz her yere sizden önce firmanız ve ürünleriniz ulaşmaktadır. Araçlar kaplama işleminden önce iyice yıkanıp temizlenmesi hatta çok iyi kuruması gereklidir. Daha sonra cast folyo baskısı ile isteğe ve uygulanacak modele göre sarma işlemi başlar. Genelde aracın boyundan daha uzun baskı yapılan folyo oluşan hataları da düzeltme payı bırakılmış olacaktır. Sıvama işleminde keçe tercih edilen yöntem olsa da bazı durumlarda sıvama tarağı da kullanılmakta ancak bu tarak bazı durumlarda çizikler oluşturabilmektedir. Bu açıdan çok dikkat edilmelidir. İşinin ehli uzmanlarca yapılan kaplamaların süresi uzun yıllar olabilmektedir.

            Bazı durumlarda aracın sadece belli bir kısmı kaplansa da bazı durumlarda araç komple kaplanmaktadır. Görsel olarak çok iyi hazırlanmış folyo ile kaplanan araç vermek istediği mesajı çok net bir şekilde verebilecektir. Araç kaplama, reklam için kullanılan çok iyi bir alan olmakta ürün veya hizmet tanıtımı bölge bölge dolaşabilmektedir. Firmalar ürettikleri ürünleri pazarlama departmanların da çok iyi değerlendirdiğinde çok başarılı sonuçlarla karşılaşabileceklerdir.  Araç giydirmesinde yapılan reklam çoğu reklam türlerine göre çok uygun fiyat aralıklarında bulunmaktadır. Yaptırdığınız kaplama 5-6 yıl aracınızda taşıyabilecek ve reklamınızın sürekliliği sağlanmış olabilecektir. Kârlı bir yatırım olacak, özellikle televizyon reklamları gibi olanakları bulunmayan firmalar için etkili bir reklam olarak karşınıza çıkacaktır. Giderek artan araç kaplamaları bu alanda sağlanan başarının kanıtı olmakta firmalar bu konuyu zamanla daha fazla önemsemektedirler.

İnsanlar hayatta başarılı olmak için çok fazla emek ve çaba sarf ederler. İş dünyasında bu çapalar çok daha önemli olmakta, alınan doğru kararlar etkili yöntemlerle uygulandığında başarı merdivenleri çok daha hızlı adımlanabilinecektir. Pazarlama sektöründe reklamcılığın etkisi de büyük olmakta, yapılan işin dışa tanıtımı yüksek cirolar getirmektedir. Dijital baskı da reklamcılık alanın da yapılan işin geniş kitlelerle buluşmasını sağlayan bir yöntem olmakta ve değerlendirilen her platform kâra dönüşen bir yatırım olmaktadır. Araç kaplama da dijital baskı alanlarından olmakta ürün ya da hizmet profili ile donanan araçlar geçtiği her yerde farklı etkiler bırakarak ürünün tanınmışlığını artırmaktadır. Araç kaplamalarınız için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

One Way Vision Baskı

One Way Vision, delikli folyo olarakta bilinen bu malzemenin arka yüzeyi siyah ve yapışkanlı, baskı yapılan ön yüzeyi beyazdır.

Detaylı Bilgi

Branda Baskı

Branda veya vinil, çeşitli gramajlarda baskı yapılarak, dış cephe giydirme, tabela üzerinde, seçim afişlerinde ve benzeri alanlarda kullanılır.

Detaylı Bilgi

Folyo Baskı

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uyglama yapılır.

Detaylı Bilgi