Bant

Vinil - Branda Dijital Baskı

Vinil - Branda Baskı
Lütfen Fiyat İsteyiniz

Branda Vinil Baskı fiyatları görselin ebadına ve malzemnin kalınlığına göre hesaplanır.

  • Malzeme: 440 gr ve 280 gr Branda
  • Baskı: Dış Mekan Dijital Baskı
  • Baskı Rengi: CMYK

Üretim Süresi

• 1-2 İş Günü
• Acil işleriniz için lütfen iletişime geçin.

HIZLI TESLİMAT

• Elden teslimat imkanı
• Türkiyenin her yerine kargo imkanı
• Siparişlerinizi iş yerimizden teslim alabilirsiniz.

TASARIM DESTEĞİ

• Siparişleriniz için tasarım desteği alabilirsiniz.
• Tasarımlarımız ücretlidir

Branda veya Vinil olarak tanımlanan bu malzeme pvc bir malzemedir ve 280 gr, 440 gr ve 520 gr gibi farklı gramajları vardır. 280 gr vinyl ucuz maliyetli olması nedeniyle genellikle seçim afişlerinde kullanılmaktadır. 440 gr ve 520 gr kalınlığınadki brandalar tabela, bilboard, sahne ve bina cephesi gibi alanlarda kullanılır.

Brandalar dış mekan makinalarda basılır ve kötü hava koşullarına dayanıklıdır.

Mesh Vinil, Delikli vinil olarata adlandırılır. içeriden dışarıyı görebilirsaniz fakat dışardan içerisi görünmez. genellikler bina ve inşaat cephelerinde tercih edilir.

Blackout Vinil, bu malzemenin çift taraflı baskı yapılabilme özelliği vardır. Cadde kenarlarında direklerde bulınan reklamlar genellikle 520 gr Blackout vinilden hazırlanmaktadır.

Canvas Vinil veya tual olarakta bilinen bu malzeme tablo yapımında kullanılır.


Vinil Baskı

Branda - Vinil baskı özellikle reklamcılık sektöründe çok sık kullanılan bir reklam malzemesidir. Branda PVC esaslı bir malzemedir. Daha önceleri branda baskı sadece afiş amaçlı kullanılırdır. Şimdilerde Reklamcılar Dijital baskı sektöründe brandayı baskının vazgeçilmez ürünü olarak kullanmaya başlamışlardır. Branda sağlamlığından, esnekliği, görselliği ve uygun fiyatından dolayı birçok alanda tercih edilmektedir. Brandanın üzerine dijital baskı makinaları ile yapılan baskı işlemine vinil baskı olarak tanımlanmaktadır. Branda baskı türleri ; tabela, billboard, sahne, renkli yön göstergeleri, çadır, tente, kamyon giydirme gibi reklamcılık sektörünün kaplama işlerinde kullanılan, renk çeşidi olan ve dayanıklı bir malzemedir. Branda afiş fiyatları da poster kağıdı gibi ürünlerden yapılan afişlere göre daha uygun olduğunu söylemeliyiz. Branda reklamlarda renkli brandanın üzerine baskı yapılabilir. Fakat baskı, brandanın renginden dolayı soluk çıkar. Bu nedenle afiş branda ve reklam branda da istenilen ölçü kesildikten sonra yazılacak reklam folyo kesim yazı ile üzerine yapıştırılır. Daha canlı ve okunaklı yazılar elde edilmesi böylelikle sağlanmış olur.


Vinil baskı Reklam, Bayrak, Çadır, Tente sektöründe kullanılmaktadır. Oldukça dayanıklı olan branda genellikle açık alanlarda kullanılması tercih edilir. Baskının kaliteli olması için, hazırlanan görsel çalışmanın da kaliteli olması gerekir.Yüksek kalitedeki baskılar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılmaktadır.Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülmesi gerekir. İstenilen malzeme makinaya yerleştirilir. Çalışma makinaya gönderilir ve baskı işlemi başlar. Baskı püskürtme sistemi ile yapılır. Baskı bittikten sonra makinadan alınır bir müddet dinlendirilir. Böylece artık uygulanmaya hazır olduğunu anlaşılmaktadır. Kaliteli baskı elde etmek için iyi mürekkepler kullanmak şarttır. Özellikle dış mekanlar için kaliteli mürekkep kullanılması çok önemlidir. Bu nedenle Solvent özlü ve yine solvent boya formatına uygun makinalarda püskürtme sistemi ile basılır. Dijital olarak  kullanılan makinalar Eco Solventtir.
Vinil baskı solvent bazlı boyalarla basıldığı için Solvent bazlı boyaların özelliği baskıdan hemen sonra kuruması ve malzemenin içine kadar işlemesi ile uzun süre kalıcı olmasıdır. Bu nedenle oldukça dayanıklıdır, uzun süre dış ortamlarda korunmaya ihtiyacı olmadan dayanıklılığını korur. Uzun süre güneş ışığına maruz kalmadıkça sorun yaşanılmamaktadır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Ürünler

Branda Baskı

Örümcek Stand

Örümcek Standar kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen fuar standlardan biridir.

Roll Up Banner

Roll Up Banner

Roll Up Banner kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen standlardan biridir.