Roll Up Banner Ölçüleri


Mağazalarda, marketlerde, showroomlarda, alışveriş mağazalarında kısacası müşteri kitlesinin olduğu hemen hemen yerde karşımıza çıkabilen roll up banner; son yılların en çok tercih edilen stand çeşitleri arasında yer alır.

Gövdesi ve gövdeyi ayakta tutan boruları alüminyum malzemeden imal edilen Roll Up Banner; kendi şık çantası içerisinde satışa sunulur. Farklı ebatlarda olabilen Roll Up Banner ölçüleri genellikle 80*200 cm, 100*200 cm, 120*200 cm, 85*200 cm ve 150*200 cm şeklindedir. Roll Up Banner ölçüleri üzerinde ‘standın eni ve boyu’ önemli bir rol oynar.

Farklı banner çeşitleri arasında uygun fiyatı ile dikkat çekmeyi başaran ve dünyanın en çok tercih edilen reklam ve görsel sunum aracı olan Roll Up Banner ölçüleri gibi kullanımı da değişiklik gösterebilir. Bu ürüne dijital baskılarınızı monte edebileceğiniz gibi firma ve şirketinize dair reklam görsellerinizi de standınıza yerleştirebilirsiniz.

Roller Banner mekanizması; işlevselliğinin yanı sıra kolay kurulumu ile de ön plana çıkan bir üründür. Öyle ki bu reklam standını 1 dakika bile sürmeden rahatlıkla kurabilmeniz mümkündür. Üstelik oldukça sağlam olan ürün; uzun yıllar boyunca kullanıma elverişlidir. Yalnız; ürünü yanlış ve dikkatsiz bir şekilde kullanmanız; ürünün ömrünü kısaltabilir. Hatta ürünün ilk kullanımda bile hasar görmesine, posterlerinizin yırtılmasına neden olabilir.

Farklı Roll Up Banner ölçülerine sahip olan, alüminyum gövdeli, sağlam ve dayanıklı ürünler satın almak adına firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


Roll Up Banner Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • Farklı ölçülere sahip olan, yani farklı ebatlardaki poster, dijital baskı ve görsel sunumları sergileyebileceğiniz bu ürünü; toplantı salonlarında, seminer ve kongrelerde, fuar alanlarında, ürün tanıtımlarında ya da branding olarak kullanabilirsiniz.

  • Firmamızdan ürünü dijital baskılı bir şekilde alabileceğiniz gibi kendi dijital baskı ve ya posterlerinizi sergilemek için de satın alabilirsiniz.

  • Roll Up Bannera dijital baskı yaptırdığınız takdirde baskıyı dilediğiniz zaman yenileyebilirsiniz.

  • Ürünü; taşıma çantasında saklayabilir; bu sayede banneri bir yerden bir yere istediğiniz zaman götürebilirsiniz.

Roll Up Banner ölçüleri; 60*180 cm, 200 cm*200 cm, 120 cm-200 cm vb. farklı ölçülerde de olabilir. Kaliteli ve kullanışlı bir model satın almak adına hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örümcek Stand

Örümcek Standar kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen fuar standlardan biridir.

Detaylı Bilgi

Roll Up Banner 80x200cm

Fiyatı: 180 TL+KDV

Detaylı Bilgi

Roll Up Banner 85x200cm

Fiyatı: 180 TL+KDV

Detaylı Bilgi