Roll Up Banner Fiyatları

Ürün Fiyat
80x200 cm Roll Up Banner 180 TL+KDV
85x200 cm Roll Up Banner 180 TL+KDV
100x200 cm Roll Up Banner 275 TL+KDV
120x200 cm Roll Up Banner 350 TL+KDV
150x200 cm Roll Up Banner 420 TL+KDV


Ülkemizin yanı sıra dünyanın en çok tercih edilen görsel sunum ve reklam araçlarından biri olan Roll Up Banner; alüminyum gövdeden üretilen oldukça özel bir stand çeşididir. Bu stand çeşidi; dilediğiniz dijital baskıyı ve posteri; en iyi şekilde sergilemenize yardımcı olur.
Oldukça kullanışlı bir ürün olan; kolaylıkla taşınabilen ve kurulabilen Roll Up Banner fiyatları da ürünün boyuna ve enine yani ebatlarına göre değişiklik gösterir. Roll Up Banner fiyatları; genellikle 100 TL'den başlar ve 400 TL'ye kadar yükselebilir. Tanıtım ve reklam amacıyla kullanacağınız poster ve dijital baskıların ebatlarına göre dilediğiniz ölçüdeki Roll Up Banner’ları satın alabilirsiniz.


Roll Up Banner Teknik Özellikleri


Baskı Ebatları: 85 cm X 200 cm
Roll Up Mekanizam: Alüminyum profil, çelik ayak
Ağırlık: 2,45 kg
Görsel: 1 adet
Baskı Malzemesi:Avrupa Vinil Baskı
Taşıma Şekli: Roll-Up ile beraber verilen çanta taşıma çantasıdır.
Çanta Ebatları: 10 cm X 10 cm X 90 cm
Roll Up Ölçüleri: 80x200cm - 85x200 - 100x200cm - 120x200cm - 150x200cm cm


Roll Up Banner Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Bir çeşit banner olan bu ürün; alüminyum gövdesi, alt ve üst alüminyum çubukları ile oldukça şık ve estetik görünür. Yani tanıtım aktivitelerinizin tam anlamıyla amacına ulaşmasına olanak tanır.

Roll Up Banner fiyatlarının oldukça ekonomik olması; bu ürünü firmalar, kurumlar ve şirketler için vazgeçilmez kılar.
Ürün, firma tanıtımında kolaylıkla kullanabileceğiniz; hatta şehirlerarasında rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir reklam aracı arayışındaysanız; bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Roll Up Banner; en genel tanımıyla dijital baskı ve posterlerinizi yerleştirebileceğiniz yani görsel sunumlarınızı sergileyebileceğiniz bir standdır. Bu standın da kurulumu oldukça basittir. 1 dakika bile sürmeden standı istediğiniz her yerde ve istediğiniz her an kurabilirsiniz.
Dijital baskı ve poster vb. reklam görsellerini sergileme standı olan Roller Banner; oldukça kullanışlı ve dayanıklı bir üründür. Ürünün alüminyum gövde ve çubuklardan imal edilmesi ise kullanışlı olmasının arkasında yatan en önemli nedendir. Ancak ürünü yanlış kullanmanız; kullanırken dikkatsiz davranmanız; standa sergilemek için yerleştirdiğiniz posterin yırtılmasına Banner mekanizmasının bozulmasına neden olabilir.

Mağazalarda, showroomlarda, fuar alanlarında, marketlerde kısacası iç ve dış mekan tanıtımlarında kullanılabilen bu özel ürünün yüksekliği de teleskobik borusu yardımıyla basit bir şekilde ayarlanabilir.
Tek taraflı ya da çift taraflı kullanılabilen, ekonomik Roll Up Banner fiyatları için firmamızı tercih edebilir; 800*200 cm, 120*200 cm, 85*200 cm, 100*200 cm ve 150*200 cm vb. farklı ölçülerdeki ürünlerden dilediğinizi satın alabilirsiniz.


Etiketler: roll up banner fiyatları - roll up banner ölçüleri - roll up - roll up stand

Branda Baskı

Branda veya vinil, çeşitli gramajlarda baskı yapılarak, dış cephe giydirme, tabela üzerinde, seçim afişlerinde ve benzeri alanlarda kullanılır.

Detaylı Bilgi

Roll Up Banner

Roll Up Banner kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen standlardan biridir.

Detaylı Bilgi

Roll Up Banner 80x200cm

Fiyatı: 180 TL+KDV

Detaylı Bilgi